Usługi medyczne

Strona Główna
Strona Główna
Usługi budowlane
Usługi dydaktyczne
Usługi hotelarskie
Usługi internetowe
Usługi kosmetyczne
Usługi meblowe
Usługi medyczne
Usługi obrotu nieruchomości
Usługi prawnicze
Usługi rachunkowe
Usługi reklamowe
Usługi różne
Usługi samochodowe
Usługi turystyczne
Twoja strona tutaj?
+ https: +

Pulsoksymetr

Postawiliśmy sobie za cel dostarczanie na rynek najlepszych urządzeń medycznych, sprawdzających się zarówno w trakcie terapii szpitalnej, jak i podczas domowej opieki nad chorym. W szerokim asortymencie przygotowanym przez firmę www.techmed.pl znajdziecie m. in. wykazujący się znakomitymi parametrami użytkowymi pulsoksymetr, które wykorzystuje się do pomiaru tętna, a także nasycenia hemoglobiny krwi tlenem. W związku z tym jest niezastąpiony przede wszystkim w przypadku Pacjenta nieprzytomnego, który wymaga monitorowania.
+ www.trycholog24.pl +

Trycholog Gdynia

Specjalista od stanu skóry głowy oraz włosów to trycholog. Bada on strukturę naskórka mikrokamerą i ocenia również kondycję włosów: czy mają tendencję do wypadania, łamania się, czy mają otwarte łuski itp. Polecamy również metody leczenia innych chorób rzutujących na stan skóry głowy - łojotoku, łuszczycy i innych. W zależności od powodu utraty włosów specjalista ten może dopasować odpowiednią metodę leczenia. Bywa, że niezbędna jest również wizyta u dermatologa bądź endokrynologa. Zapraszamy na nasz serwis.
+ https: +

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu mazowieckie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz sprzęt przeznaczony dla osób, którym niezbędna jest stała opieka domowa. Prowadzona przez nas na terenie województwa mazowieckiego wypożyczalnia koncentratorów tlenu i innych produktów medycznych dysponuje szerokim asortymentem. W taki sposób stara się jak najlepiej odpowiedzieć na wymagania zdrowotne pacjentów.
+ aszmanda.pl +

Psychiatra Toruń

Psychiatra pomagający pacjentom na obszarze miasta Toruń. Dla nas żaden problem nie jest błahy. Zgłaszając się po poradę, każdy może liczyć na to, że zostanie wysłuchany i obdarzony odpowiednim wsparciem. Nie bój się prosić o pomoc - istniejemy po to, by Ci jej udzielić. Najlepszy psychiatra w stolicy pracuje właśnie u nas.
+ https: +

Wanny wychwytowe

W skład asortymentu produktów oferowanych przez firmę Rolex wchodzą między innymi wysokiej jakości wanny wychwytowe, które umożliwiają przechowywanie pojemników z substancjami chemicznymi, takich jak beczki, butelki czy puszki. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz sprawną realizację każdego zamówienia. Niskie ceny.
+ https: +

Porady przed operacją ortopedyczną

Jeśli ucierpiałeś w wyniku aktywności sportowej i przygotowujesz się do zabiegu, koniecznie poznaj przygotowane przez naszą klinikę porady przed operacją ortopedyczną. Dzięki zebranym informacjom dowiesz się, jak dbać o siebie zarówno przed zabiegiem, jak i już po jego wykonaniu. Dzięki temu zwiększasz szansę na szybszy powrót do zdrowia.
+ https: +

Kompulsywne objadanie Lublin

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta gabinetu, specjalizującego się w psychoterapii Gestalt. Ma ona na celu poruszenie z pacjentem takich problemów, jak m.in. kompulsywne objadanie, cierpienie spowodowane żałobą lub przytłaczający lęk, zmęczenie, smutek. Placówka mieści się w Lublinie.
+ https: +

Psychoterapia Gdańsk

Dla osób, które nie potrafią poradzić sobie ze swymi emocjami, nawykami i wspomnieniami, najlepszym wyjściem może być psychoterapia. Gdańsk jest miastem, w którym skorzystać można z pomocy naszego psychologa. Nasza oferta to psychoterapia dla osób indywidualnych, par oraz rodzin. Serdecznie zapraszamy!
© 2023 www.carriecoon.pl