Usługi prawnicze

Strona Główna
Strona Główna
Usługi budowlane
Usługi dydaktyczne
Usługi hotelarskie
Usługi internetowe
Usługi kosmetyczne
Usługi meblowe
Usługi medyczne
Usługi obrotu nieruchomości
Usługi prawnicze
Usługi rachunkowe
Usługi reklamowe
Usługi różne
Usługi samochodowe
Usługi turystyczne
Twoja strona tutaj?
+ https: +

Wypadek w pracy odszkodowanie

Wykonujecie Państwo zawód obarczony sporym ryzykiem, a w wyniku nie wypełnienia swoich obowiązków przez firmę odnieśliście poważny uraz? Za tego typu wypadek w pracy przysługuje Wam odszkodowanie, a w zakresie działań DRB podejmiemy prawne kroki, by w walce o nie Was reprezentować. Zapraszamy do Legnicy!
+ https: +

Windykacja Katowice

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów podczas windykacji długów. Windykacja wierzytelności to przede wszystkim umiejętność dopasowania metod działania do specyfiki sytuacji. Pracownicy firmy Dcc Finanse w Katowicach mają na uwadze dobro swoich klientów, dlatego też starają się działać szybko i efektywnie.
+ www.gureco.pl +

FM 200

Ochrona PPOŻ to niezwykle ważny element, o którym powinno się pamiętać w każdym zakładzie pracy, a szczególnie tam, gdzie ryzyko pożarowe jest zwiększone. Zakres działań naszej firmy w tym obszarze to: ochrona przeciwpożarowa budynków, systemy przeciwpożarowe i instalacje gaszenia gazem FM-200. Nasi specjaliści kompleksowo zajmą się ochroną przeciwpożarową Państwa zakładu.
© 2018 www.carriecoon.pl